China fabrikë dhe prodhuesit e makinave Testues DS323-HT HYDRO | Yuyu

ndihmëse e tubave plastike prodhimit ekspert

19 vjet vazhdimisht zhvillimin e eksperiencë në industrinë belling.

Makinë e provës DS323-HT HYDRO

Përshkrim i shkurtër:

Makina Hydro Tester DS323-HT përdoret kryesisht për secilën tubacione PVC me provë hidraulike të presionit offline, sipas standardit UL dhe CE.  


Detail Product

Etiketat e produkteve

Parametrat e makinerive

Makinë e provës DS323-HT HYDRO
Makinë e provës DS323-HT HYDRO 01
Makinë e provës DS323-HT HYDRO 02
guan-1
tub

standardet

 

 

 

model DS323-HT
standard Tuba PVC
diametër 4 ”- 12”
gjatësi 20 këmbë - 22 këmbë
komponent elektrike

 

 

PLC dhe Screen KOYO
aparatit të tensionit të ulët Schneider, Omron, Njoftoni me standardet e CE
Fuqia totale Rreth 20KW
hidraulike presioni hidraulike 6.3Mpa
parimi Operative presioni hidraulike Injektimi i ujit në tub, pastaj duke shtypur cilindrin hidraulik për të kontrolluar nëse arrini presionin hidraulik të fiksuar pa rrjedhje uji.

Një avantazh

Jo. artikuj YUYU * Desheng
1. Shkalla e kompanisë Mbulon një sipërfaqe prej 53,000 sq.m. me përvojë më shumë se 20 vjet për makineri. Me mbi 100 grup stafesh.
2. vërtetim CE; ISO; ndërmarrje të teknologjisë së lartë; me patenta
3. Komponentët elektrikë Siemens, Mitsubishi, Schneider, Omron, Autonics, etj Tajvan Ashun, Yinchuan Changcheng, ose Tajvan Ashun

  • I mëparshëm:
  • Next:

  •