China fabrikë dhe prodhuesit e makinave Belling | Yuyu

ndihmëse e tubave plastike prodhimit ekspert

19 vjet vazhdimisht zhvillimin e eksperiencë në industrinë belling.

Makinë shitjeje DS250

Përshkrim i shkurtër:

Makina Belling DS250 përdoret kryesisht për gypa PVC me lloj tretës (tip U) dhe tip unazë gome (tip R). Mund të funksionojë me linjën e nxjerrjes së tubit. Kjo makinë është plotësisht automatike dhe e lehtë për t'u përdorur, sipas standardit CE.


Detail Product

Etiketat e produkteve

Parametrat e makinerive

DS250 4
guan
tub

standardet

 

 

 

model DS250
standard Tuba U-PVC
diametër 50 mm - 250 mm
Gjatësia e tubit 6m
ngrohje

 

mënyrë ngrohje 1 furrë (Opsioni: 2 furra)

Trup prej çeliku inox, jetë të gjatë shërbimi

tub rrotulluese Clockwise dhe anti-clockwise
elektrik

 

 

PLC dhe Screen Siemens
aparatit të tensionit të ulët Schneider, Omron
Fuqia totale 15KW
pneumatik Presioni i kompresuar ajrore 0.6MPa
ujë presioni i ujit 0.4Mpa
hidraulike presioni hidraulike 6.3Mpa
Pajisje

pamja

 

 

lloj makine Automatike, linjë të vetme, një tuba për cikël
dimension Machine 7500mm (L) x 1660mm (W) x 1950mm (H)
pesha e makinës 3000kg
parimi Operative

 

 

 

U-type Shtyjnë myk në tub direkt
R-të tipit Me lok - presioni dhe mandrinë paloset
ftohës lloji Ftohje e ujit
makinë me shpejtësi Max. 60 S / tub

Një avantazh

Jo. artikuj YUYU * Desheng
1. Shkalla e kompanisë Mbulon një sipërfaqe prej 53,000 sq.m. me përvojë më shumë se 20 vjet për makineri. Me mbi 100 grup stafesh.
2. vërtetim CE; ISO; ndërmarrje të teknologjisë së lartë; me patenta
3. Komponentët elektrikë Siemens, Mitsubishi, Schneider, Omron, Autonics, etj Tajvan Ashun, Yinchuan Changcheng, ose Tajvan Ashun
4. Mënyra e punës e tipit R 2 mënyra: të përshtatshme për gypa të trasha dhe të trasha të murit. Segmenti i parë. Së pari, pas ngrohjes, futni tubin në kallëpe, segmentin jashtë, rrisni presionin për të marrë të mprehtë. Segmenti Nr.2 jashtë së pari, pas ngrohjes, futni tubin në kallëpe, rrisni presionin ekstrem për të marrë të mprehtë.
5. opsione
  1. Shtoni llojin e goditjes së ajrit sipas kërkesës
  2. Shtoni pajisjen kamber në kërkesë
  3. Shtoni pajisjen e markës së linjës sipas kërkesës

  • I mëparshëm:
  • Next:

  •