помошници на пластични цевки производство експерт

19 години постојано се развива искуство во belling индустрија.

за нас

добредојден

Jiangsu Yuyu пластика Машини копродукции, Рибар Changzhou Desheng мувла Фабрика е професионална производителот производство на сите видови на помошни машини за пластични цевки од 2000 година и зафаќа површина од 50.000 квадратни метри и се наоѓа во Danyang Сити, Jiangsu провинција, во близина на Шангај Сити.

Нашата главна продукции се: сите видови на ПВЦ цевки, ПВЦ брановидни цевки, ПП цевки, ЈП цевка belling / завршоци машина, slotting машина, машина за сечење навои, виткање машина и ласерски означување машина. На палета на дијаметар цевки е од минимум 16 мм до максимум 1600mm.

Мотото на компанијата е посветен на производство на belling машини, без пуштање во работа. Ние се концентрира внимание на истражувањата и развојот на иновациите на belling машини со кои се гарантира квалификуван и брза услуга на клиентите.

Прочитај повеќе
 • How to use a PVC pipe belling machine
  How to use a PVC pipe belling machine
  21-06-15
  When it comes to PVC pipe, you will not be unfamiliar with it because it is too common, but when it comes to the production of PVC pipe belling machine, you should not be familiar with it, it is in...
 • Дали знаете кои се компонентите на опремата за производство на ПВЦ цевки?
  Do you know what are the components o...
  21-06-10
  (1) Raw material mixing:It is to add PVC stabilizer, plasticizer, antioxidant and other auxiliary materials into the high speed mixer in proportion and process successively, and make the material w...
 • Автоматска машина за ellingвонење или ќе стане популарна опрема?
  Automatic belling machine or will bec...
  21-06-01
  The development of the social economy has stimulated all walks of life to move forward, for the current society, high efficiency, high production has become the production...
 • Како се користи машината за ellingвонење од ПВЦ цевки
  Како се користи машината за ellingвонење од ПВЦ цевки
  21-03-12
  When it comes to PVC pipes, we are not unfamiliar with them because they are too common, but when it comes to belling machines for the production of PVC pipes, we should not be familiar with them, ...
 • Changzhou Desheng мувла Фабрика постигна голем успех во 2019 K шоу!
  Changzhou Desheng мувла Фабрика achie ...
  19-11-07
  Changzhou Desheng мувла Фабрика · Jiangsu YUYU пластика Машини CO., LTD привлече голем број на клиенти во текот на К шоу. Секој ден илјадници клиенти посетија нашиот штанд, многу стари пријатели и исто така ...
Прочитај повеќе
 • 123 (2)
 • 123 (1)
 • 222 (1)
 • 222 (2)